Нажмите "Enter" для перехода к содержанию

Ворог намагається наступати на всіх напрямках, але його психологічний стан слабкий – Генштаб

Ворог намагається наступати на всіх напрямках, але його психологічний стан слабкий – Генштаб Збройні Сили України дають гідну відсіч агресору - Ворог намагається наступати на всіх напрямках, але його психологічний стан слабкий – Генштаб Збройні Сили України дають гідну відсіч агресору фото: Генштаб ЗСУ

Окупанти готові здаватися у полон

Існує висока ймовірність посилення російською федерацією терористичних методів ведення бойових дій. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

«Противник продовжує ведення наступальної операції проти України. Разом з тим, основних цілей стосовно захоплення визначених міст та територій російські загарбники не досягли. Існує висока ймовірність посилення російською федерацією терористичних методів ведення бойових дій, нанесення ракетно-бомбових ударів по об’єктах цивільної інфраструктури, житловим районам, залякування місцевого населення, проведення інформаційних, психологічних акцій з метою підриву довіри населення до представників державної влади на місцях, поширення дезінформації, захоплення місцевого населення у заручники», – йдеться в повідомленні.

«Частини та підрозділи окупаційних військ не полишають спроб продовжити наступ на всіх напрямках. Для цього проводять заходи з формування та злагодження резервів на території російської федерації. Значна частина російських підрозділів відновлюють боєздатність. Противник намагається налагодити логістичне забезпечення частин та підрозділів, що ведуть бойові дії.

Російські окупанти продовжують проводити повітряну розвідку позицій наших військ у Донецькому, Таврійському, Південнобузькому та Бессарабському операційних районах», – мовиться в повідомленні.

Як повідомляє Генштаб, агресор вдається до провокацій, аби втягнути у війну Білорусь. «З метою втягування Республіки Білорусь у війну проти України противник вдається до провокативних дій. За наявною інформацією авіація ВКС РФ нанесла удар по населених пунктах на території Республіки Білорусь, що знаходяться поблизу державного кордону України. З метою маскування російська федерація здійснила атаку з повітряного простору України», – зазначається у повідомленні.

У Генштабі зазначають, що морально-психологічний стан окупантів вкрай не стабільний, вони готові здаватися у полон. «Збройні Сили України у тісній взаємодії з іншими складовими сектору безпеки і оборони дають гідну відсіч окупантам, завдаючи йому значних втрат в живій силі та військовій техніці. Морально-психологічний стан противника вкрай низький. Його деморалізовано, на окремих напрямках окупанти здаються у полон», – йдеться у повідомленні.

Нещодавно з’явилася інформація про те, що Олександр Лукашенко планує розпочати наступальну операцію білоруської армії проти України 11 березня о 21:00.

Источник: Glavcom.ua

Ваш комментарий будет первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *